♦ Złożenie  i przygotowanie auta do odbioru

 

Ostatni już etap, po lakierowaniu i wyschnięciu lakieru to złożenie auta "w całość".  Jest to równie ważny etap jak samo lakierowanie. Dokładne dopasowanie elementów tak aby nic nie pukało i zgrzytało to podstawa w prawidłowym złożeniu auta po naprawie. Po złożeniu i pełnym montażu elementów auta pozostaje tylko je wyczyścić dopieścić i oddać zadowolonemu klientowi. 

♦ Lakierowanie auta

 

Ten etap to już fach w ręku naszych wykwalifikowanych pracowników. Perfekcyjne lakierowanie wymaga lat praktyki i tysiące m2 polakierowanych części. Posiadamy 10 letnie doświadczenie a używane przez nas lakiery są renomowanych marek. Dzięki własnej mieszalni idealnie dobierzemy kolor do Twojego auta.

♦ Wymiana lub naprawa uszkodzeń auta

 

Podczas tego etapu kwalifikujemy elementy do naprawy lub wymiany, dokonujemy zakupu niezbędnych części zamiennych i elementów blacharskich, naprawiamy lub w zależności od uszkodzeń wymieniamy je, tak aby naprawa nie była zbyt kosztowna a była najwyższej jakości.

♦ Przygotowanie auta do naprawy

 

Do przygotowań auta do naprawy należy rozebranie i demontaż uszkodzonych elementów, demontaż elementów utrudniających naprawę oraz wykonanie niezbędnych zabiegów do prawidłowego wykonania naprawy tak aby dalsze etapy były realizowane sprawnie i terminowo.

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

 

Oferujemy kompleksową usługę blacharską i lakierniczą. Nasz zakres napraw blacharsko-lakierniczych zaczyna się od drobnych napraw szkód, często parkingowych nie zawsze kończących się lakierowaniem, a czasami polerowaniem, wymianą drobnych elementów, po naprawy blacharskie i lakierowanie elementów aż do likwidacji szkód komunikacyjnych tych mniejszych i większych. Świadczymy kompleksową usługę napraw szkód komunikacyjnych, a przy współpracy z wieloma ubezpieczalniami prowadzimy również bezgotówkową likwidację szkód z OC i AC. Jeżeli stałeś się ofiarą zdarzenia drogowego, zadzwoń do nas! Zorganizujemy transport auta bezpośrednio do nas na plac i zajmiemy się jego kompleksową naprawą, służymy również doradztwem w rozwiązaniu kłopotu, jakim bez wątpienia jest szkoda komunikacyjna. Ponadto oferujemy auta zastępcze aby mimo przykrego doświadczenia nie tracić mobilności! Zadzwoń a nie pożałujesz.

 

Prezentujemy etapy likwidacji szkód przez naszą firmę:

Oto kilka fotek naszych przykładowych realizacji:

Euro-Car © 2020

Create by  Mainet

POCZTA

polityka prywatności - polityka cookies